IMG-LOGO

BAGAŻNIK WYPRAWOWY LAND ROVER

Cena: 4100,00zł
KUP TERAZ!

Bagażnik dachowy Ocean Cross
TRWAŁOŚĆ.
Wszystkie elementy (oprócz profili) wykorzystane w zaprojektowanym przez nas bagażniku wyprawowym wykonane są z czystego aluminium metodą wtrysku, elementy są ze sobą skręcane nie spawane dzięki czemu nie są podatne na pękanie podczas jazdy w trudnym terenie.
Profile od belek poprzecznych na których opiera się konstrukcja są 5 komorowe – bardzo mocne , ponadto posiadają gumowe uszczelki, dzięki temu ładunek jest zabezpieczony przed nadmiernymi drganiami oraz chroniony przed przemieszaniem .
Kształtki wykonane zostały w formach ciśnieniowych (nie odlewniczych) co sprawia, że są bardzo wytrzymałe, do połączenia kształtek z profilami używamy śrub A2.
To wszystko sprawia, że nasz bagażnik wyprawowy jest doskonałej jakości: solidny o mocnej konstrukcji, a przy tym lekki .
Dodatkowym atutem bagażnika jest prosty i nowoczesny wygląd .
FUNKCJONALNOŚĆ.
W zewnętrznych profilach można bardzo łatwo zamontować standardową markizę, a w części górnej i dolnej profili znajdują się rowki , w które bez trudu można włożyć i swobodnie przesuwać śrubę , a następnie zablokować ją nakrętka lub uchem transportowym (mocowanie do dowolnego sprzętu ), to samo dotyczy profili ładunkowych .
Co ważne nasze profile ładunkowe sa na tyle mocne i szerokie, że swobodnie możesz po nich chodzić na dachu swego auta .
Zaprojektowane przez nas belki poprzeczne oraz bagażniki wyprawowe produkowane są z użyciem matryc odlewniczych takich samych jakie używa się przy produkcji bloków silników BMW.
Dla wszystkich, którzy sa w temacie: do profili aluminiowych używamy stopu ENAW 6063 T6, a do wtryskiwanych elementów używamy stopów EN AC-43400.
MODUŁOWOŚĆ.
Nasz bagażnik charakteryzuje się systemem modułowym, robimy go w dowolnym wymiarze i konfiguracji do 5 metrów długości.
Sam decydujesz czy ma być z relingami czy bez, surowy czy pomalowany proszkowo na dowolny kolor, podajesz rozmiar oraz wybierasz ilość belek poprzecznych .
Tak naprawdę sam projektujesz bagażnik dostosowany do swoich potrzeb .
Bagażniki nasze budujemy dla wszystkich pojazdów, które są wyposażone w rynny lub posiadają punkty montażowe m.
in.
Land Rover Defender, LR Discovery, Range Rover, Mercedes G, Toyota Land Cruiser , Iveco , Mercedes Kaczka, Nissan Patrol, Mitsubishi Pajero, VW Bus T1-T3 i T5, T6 i wiele innych .
Na zdjęciach wybrane realizacje .
Podana przykładowa cena – dotyczy bagażnika o rozmiarach 130x220cm, na czterech belkach, surowy ( bez malowania), bez relingu.
Nośność jednej belki to ok 200 kg Czas realizacji ok 10 dni.

Wymiary:
rozłożony - 240cm x 140cm x wyskość 131cm + przedsionek
złożony - 120cm x 140cm x wyskość 30cm
waga: 56 kg
Materiał ścian : najwyższej jakości impregnowana bawełna o gramaturze 260g/metr wzmocniona siatką połączoną z poliestrem tzw. ripstop - zapewnia to wodoszczelność oraz doskonałe oddychanie. Szwy ścian klejone co zapobiega przeciekaniu dostawaniu się wilgoci przez dziurki pozostawione przez maszynę do szycia na szwach .
Tropik : wykonany z wodoszczelnego poliestru 420D. Stelaż na który zamontowany jest tropik gwarantuje przepływ powietrza pomiędzy tropikiem a dachem namiotu.
Materac : 6 cm wykonany z pianki , obszyty tkaniną w kolorze zielonym.
Pokrowiec : gruby , 100% wodoszczelny, wykonany z PVC 1000D . Pokrowiec posiada spiralny drobny zamek , łatwo się otwiera i zamyka , jest odporny na zanieczyszczenia jak kurz i piasek . Pokrowiec jest gruby i solidny , chroni namiot przed rozdarciem np. przez grube konary drzew .
Drabinka : aluminiowa, rozsuwana, długość 205 cm, możliwość dokupienia przedłużki 45 cm
Kolor: brązowy Safari
Gwarancja: 2 lata

Przedsionek z podłogą - 830,00 zł. (wymiar górnej krawędzi: 190 x 130 cm, wym. podłogi: 230 x 210cm)
Namiot wewnętrzny - 590,00 zł
Mata wentylująca pod materac - 390,00 zł
dodatkowy materac 5cm -
Przedłużenie drabinki - 160 zł
IMG-BLOG