IMG-LOGO

RECOVERY DAMPER

Cena: 190,00zł

Mata zabezpieczająća chroni nasze auto przed uszkodzeniem podczas holowania czy wyciągania . Liny i pasy wciągarki są niezwykle silne , a podczas pracy silnie naprężone, dlatego ważne jest by przygotować się na wypadek awarii np zerwania liny i w ten sposób zabezpieczyć samochód przed uszkodzeniem. Zdarza się , że lina stalowa czy pas pęka i wówczas użyta mata pochłania większość energii , a odrzut jest znacznie mniejszy. Mata wykonana jest z wytrzymałego winylu, zaopatrzona odblaskowe pasy dla lepszej widoczności w nocy , posiada też rzep, którego zadaniem jest zmniejszenie poślizgu. Mata jest w kolorze pomarańczowym . Mata zabezpieczająca jest niezawodna i powinna byc na wyposażenia każdego właściciela wciągarki .

Wymiary:
rozłożony - 240cm x 220cm x wysokość 131cm + przedsionek
złożony - 120cm x 220cm x wysokość 30cm
waga: 85 kg
Materiał ścian : najwyższej jakości impregnowana bawełna o gramaturze 260g/metr wzmocniona siatką połączoną z poliestrem tzw. ripstop - zapewnia to wodoszczelność oraz doskonałe oddychanie. Szwy ścian klejone co zapobiega przeciekaniu dostawaniu się wilgoci przez dziurki pozostawione przez maszynę do szycia na szwach .
Tropik : wykonany z wodoszczelnego poliestru 420 D. Stelaż na który zamontowany jest tropik gwarantuje przepływ powietrza pomiędzy tropikiem a dachem namiotu.
Materac : 6 cm wykonany z pianki , obszyty tkaniną w kolorze zielonym.
Pokrowiec : gruby , 100% wodoszczelny, wykonany z PVC 1000D . Pokrowiec posiada spiralny drobny zamek , łatwo się otwiera i zamyka , jest odporny na zanieczyszczenia jak kurz i piasek . Pokrowiec jest gruby i solidny , chroni namiot przed rozdarciem np. przez grube konary drzew .
Drabinka : aluminiowa, rozsuwana, długość 205 cm, możliwość dokupienia przedłużki 45 cm
Kolor: brązowy Safari
Gwarancja: 2 lata

Przedsionek z podłogą - 1690 zł.
Namiot wewnętrzny –
Mata wentylująca pod materac -
dodatkowy materac 5cm -
Przedłużenie drabinki - 160 zł
IMG-BLOG

Lightweight Jacket

$58.79

Nulla eget sem vitae eros pharetra viverra. Nam vitae luctus ligula. Mauris consequat ornare feugiat.

Size
Color