IMG-LOGO

NAMIOT DACHOWY TAMANI 145

Cena: 10 900,00 zł
KUP TERAZ!

Często się przemieszczasz, cenisz sobie wygodę i maksymalnie krótki czas pozyskania miejsca do spania ? Namiot dachowy Tamani145 stworzony jest z myślą o Tobie! Całą pracę przy rozkładaniu namiotu wykonają za Ciebie siłowniki gazowe, wystarczy odpiąć motylkowe zatrzaski i Twoja sypialnia będzie gotowa w kilkanaście sekund.
Podczas drogi w środku oprócz materaca, który jest na wyposażeniu zmieszczą się śpiwory lub pościel, poduszki, latarki, książki, drobna odzież.
W środku namiotu znajdują się 2 wieszaki półka z siatki podwieszana pod sufitem oraz lampka.
Namiot dachowy Tamani145 można zamontować zarówno na samochód osobowy jak i terenowy, a podróżując z tym namiotem poczujesz co to niezależność i wygoda.
Namiot posiada aluminiowe szyny montażowe oraz komplet mocowań do bagażnika dachowego lub belek poprzecznych.
W namiocie dachowym Tamani145 będziesz miał przytulnie i sucho dzięki obudowie z włókna szklanego, która ochroni Cię przed deszczem, kurzem i prażącym słońcem.
Ustawiając namiot tyłem do deszczu i wiatru pozostanie stabilny zapewniając nam przytulne i suche schronienie.
Namiot dachowy Tamani145 ma wejścia z dwóch stron (po bokach) z przodu natomiast znajduje się bardzo duże zadaszone okno, które zresztą tez może służyć za wejście.
Wszystkie wejścia/okna posiadają otwierane moskitiery.
Pokrywa namiotu ma aerodynamiczny kształt przez co podróż z nim jest komfortowa, bezpieczna i ekonomiczna.
Namiot dachowy Tamani145 przeznaczony jest dla 2 osób ewentualnie 2 osób z małym dzieckiem.

Obudowa – biała , wykonana z GFK czyli z włókna szklanego ręcznie nakładanego warstwami przez co jest wyjątkowo solidna , trwała i odporna na warunki pogodowe .
Góra namiotu jest izolowana, co zapobiega kondensacji pary wodnej.

Materiał – kolor beżowy , poliester 600D wodoszczelny , zapewnia ochronę przed słońcem odporny na warunki atmosferyczne.
Tkanina dodatkowo pokryta jest srebrem, które poprzez swoje świetne właściwości przewodzenia przyspiesza proces odparowania wilgoci z namiotu , ma również działanie antybakteryjne i dezynfekujące.

Materac – twardy , wykonany z pianki , obszyty tkaniną
Drabinka – aluminiowa teleskopowa
Szwy ścian klejone .

Maksymalne obciążenie 250 kg .

Gwarancja 2 lata .

Mata pod materac -
 
IMG-BLOG