IMG-LOGO

Dlaczego namiot dachowy warto kupić u nas?

JAKOŚĆ
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Ocean Cross Gmbh Osnabrück‎. Firma Ocean Cross to przede wszystkim niemiecka solidność. Produkcja naszych namiotów dachowych odbywa się zarówno w Chinach jak i w Europie. Nadzorujemy naszą produkcję u chińskiego podwykonawcy i każdorazowo przed wysyłką do Europy sprawdzamy gotowy towar - staranność wykonania jest naszym priorytetem. W 2021 roku wprowadzamy do sprzedaży namioty dachowe w twardej obudowie tzw hardshell od początku zaprojektowane i produkowane w Europie. Namioty dachowe w twardej obudowie wykonane są z włókna szklanego, sposób otwierania w zależności od modelu to system korbowy lub teleskopowy . W naszych namiotach dachowych stosujemy najwyższej jakości materiały : zamki SBS , tkaniny oddychające wzmacniane odporne na przedarcia, zawiasy ze stali nierdzewnej, podłoga Honeycomb Base (plaster miodu)- doskonale izoluje, stelaże ocieplone, dodatkowe okna w dachu, rurki teleskopowe nad wejściem. Oferujemy całą gamę akcesoriów dodatkowych do namiotów dachowych . Namioty nasze mają homologację -uznane za bezpieczne i dopuszczone do sprzedaży przez TÜV


DOŚWIADCZENIE
Namioty dachowe budujemy już prawie 40 lat. Od 12 lat sprzedajemy komercyjnie swoje produkty na rynku Europy zachodniej , a od 5 lat również na terenie Polski i Europy południowo-wschodniej . Firma Ocean Cross jest liderem sprzedaży w Niemczech.


ROZWÓJ
Co roku wprowadzamy innowacje w naszych produktach i poszerzamy naszą ofertę. W 2021 roku wprowadzamy do sprzedaży nowe modle namiotów dachowych w twardej obudowie zaprojektowane we współpracy z polskimi projektantami i wyprodukowane w Europie.


TOWAR W MAGAZYNIE
U nas namioty dachowe dostępne są cały rok. Jeżeli są braki pojedynczych modeli ze względu na duże zainteresowanie to tylko chwilowe. Nie musisz zamawiać jesienią by otrzymać swój namiot wiosną.


SALON WYSTAWIENNICZY
W Bogucinie k. Poznania mamy salon wystawienniczy, a w nim większość naszych modeli namiotów dachowych oraz sprzętu kempingowego. Można do nas przyjechać wypróbować, położyć się w namiocie i przetestować. Można nas tez spotkać w Niemczech i Polsce na targach związanych z caravaningiem oraz zlotach . Fachowo doradzamy naszym klientom, bo sami od lat podróżujemy z namiotami dachowymi.


SERWIS
Oferujemy bardzo sprawny serwis gwarancyjny jak i wieloletnią obsługę pogwarancyjną. Posiadamy magazyn części zamiennych, zawsze chętnie pomagamy naszym klientom rozwiązywać ewentualne problemy.


STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY
Kilku czołowych producentów namiotów dachowych w Europie - w tym i my- zostało poproszonych o udostępnienie swoich produktów do przetestowania przez niemiecki magazyn Explore. Dostaliśmy specjalne wyróżnienie za stosunek jakości do ceny. Rozwijamy się i mamy aspirację by dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu nasz marka stała się liderem na rynku europejskim 

IMG-BLOG
IMG-BLOG