+48 519 589 350

BBQ Grill Algarve

cena 2150,00 ZŁ

BBQ Grill Algarve idealny do grillowania drobiu w całości .

BBQ Grill Algarve

Grill węglowy Algarve popularny jest w  Portugalii i na nim własnie przygotowuje się przepysznego  tradycyjnego kurczaka w całości .

Grill Algarve posiada  silniczek który sprawia , że grillowanie jest łatwe , a mięso usmażone równomiernie jest soczyste i aromatyczne . W zależności od wielkości drób piecze się na ruszcie 2-3 godziny. Grill posiada pokrywę , która powinna byc zamknięta , by utrzymac ciepło podczas grillowania . Zamknięty Grill Algarve idealnie nadaje sie też do pieczenia golonki, szynki z prosięta lub rolady wieprzowej.

Podobnie jak wszystkie nasze grille BBQ Grill Algarve wykonany jest ze stali nierdzewnej, natomiast ruszt węglowy  wykonany jest z grubej stali powlekanej. Silnik wykonany jest również ze stali nierdzewnej , a obracając dwie szpice  bez problemu poradzi sobie z obciązeniem do 25 kg .

Grill nadaje się do użycia w  gastronomii.

Dane techniczne:

Wymiary całego grilla:   120 cm x 45 cm x 40 cm

 Wymiary z silnikiem i szpicami: 152 cm x 45 cm x 40 cm

Wysokość całkowita z podstawą:  110 cm

Silnik:   220-240 W , 25 kg produktu , 2,7 U/min, obudowa ze stali nierdzewnej

Mocowanie: uchwyty 3 szpic

Zestaw zawiera również:

2 szpice ze stali nierdzewnej  i 12 uchwytów ze stali nierdzewnej do drobiu .

Na grillu można upiec całego kurczaka, golonkę, roladę wieprzową pod przykryciem gwarantuje to doskonaly smak i utrzymuje potrawę ciepłą.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Na grillu można upiec całego kurczaka, golonkę, roladę wieprzową pod przykryciem gwarantuje to doskonaly smak i utrzymuje potrawę ciepłą. - - - - - - - - - - - - - - -