+48 519 589 350

NAMIOT DACHOWY TAMANI 130

cena 7890,00 ZŁ

2-osobowy namiot dachowy

      Często się przemieszczasz , cenisz sobie wygodę i maksymalnie krótki czas pozyskania miejsca do spania.  Namiot dachowy Tamani  stworzony jest z myślą o Tobie! Całą pracę przy rozkładaniu wykonają za Ciebie siłowniki gazowe, wystarczy odpiąć motylkowe zatrzaski. Ścielenie łóżka nie jest konieczne  w środku oprócz materaca (jest na wyposażeniu rzecz jasna) zmieszczą się śpiwory, poduszki, piżamki, latarki i czytadała do poduszki, także Twoja sypialnia jest gotowa w kilkanaście sekund. W namiocie znajdują się 2 wieszaki, „półka” z siatki podwieszana pod sufitem oraz lampka.

Namiot dachowy Tamani  idealnie nadaje się na sypialnie w warunkach  nieco mniej sprzyjających niż piękna ciepła lipcowa noc . Ustawiając namiot tyłem do deszczu i wiatru pozostanie stabilny zapewniając nam przytulne i suche schronienie . Sztywna konstrukcja jest w stanie przyjąć na siebie nawet bardzo silny wiatr. Do na namiotu można wejść  z dwóch stron (po bokach) z przodu natomiast znajduje się bardzo duże okno, które zresztą tez może służyć za wejście. Wszystkie wejścia/okna posiadają otwierane moskitiery.  Namiot dachowy Tamani po złożeniu ma 30 cm , jego a aerodynamiczny kształt sprawi , że możesz z nim bezpiecznie i komfortowo podróżować.

Wymiary:

otwarty 127x215cm wysokość 125cm, materac 116x200cm, zamknięty wysokość  30cm , waga 70 kg

Dane techniczne :

Obudowa – biała , wykonana z GFK czyli z włókna  szklanego  ręcznie nakładanego  przez co jest wyjątkowo   solidna ,  trwała i odporna na warunki pogodowe . Góra namiotu jest izolowana, co zapobiega kondensacji pary wodnej.

Materiał – kolor beżowy , poliester 600D  wodoszczelny ,  zapewnia ochronę przed słońcem odporny na warunki atmosferyczne. Tkanina dodatkowo pokryta jest srebrem, które poprzez swoje świetne właściwości przewodzenia przyspiesza proces odparowania wilgoci z namiotu , ma również działanie antybakteryjne i dezynfekujące.

Materac – twardy , wykonany z pianki , obszyty tkaniną

Drabinka – aluminiowa teleskopowa

Szwy ścian klejone .

Maksymalne obciążenie 250 kg .

Namiot posiada aluminiowe szyny montażowe , w komplecie  mocowania do  bagażnika dachowego lub  belek poprzecznych .

Otwierany i zamykany za pomocą siłowników gazowych .

Gwarancja 2 lata .

TAMANI 130 "Lepiej dobrze podróżować niż dotrzeć do celu "
-
-
TAMANI 145 "Człowiek nie może odkryć nowych oceanów dopóki nie znajdzie odwagi żeby stracić z oczu brzeg "
-
Tamani 145
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
TAMANI 130 "Lepiej dobrze podróżować niż dotrzeć do celu " - - TAMANI 145 "Człowiek nie może odkryć nowych oceanów dopóki nie znajdzie odwagi żeby stracić z oczu brzeg " - Tamani 145 - - - - - - - - - - - - - - - - - -