+48 519 589 350

O nas

Firma Ocean Cross jest firmą córką Theiling GmbH z siedzibą w Niemczech. Ocean Cross przejęła od spółki matki całą działalność z zakresu „Outdoor”, a jej głównym produktem są samochodowe namioty dachowe, namioty specjalne dedykowane do poszczególnych typów aut oraz namioty turystyczne.

Namioty dachowe budujemy już od 30 lat. Pierwsze namioty powstawały na użytek własny z pasji do aktywnego podróżowania. Dziś korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń wciąż ulepszając produkty dostosowując je do pojawiających się na rynku nowinek technicznych i innowacji. Słuchamy uważnie naszych klientów i poszerzamy naszą ofertę reagując na ich potrzeby i oczekiwania.

Ocean Cross to rozwiązania dla każdego kto uwielbia Outdoor - dla tych , którzy chcą doświadczać z bliska cudów natury oraz dla tych co nie boją się wyzwań.

W Ocean Cross zakupicie przede wszystkim praktyczne namioty dachowe samochodowe na wszystkie swoje podróże po bezdrożach. To starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów konstrukcje dachowe, które idealnie nadają się do turystyki terenowej. Namioty dachowe są stabilnie mocowane na dachu samochodu i eliminują problemy związane z nocowaniem w trudnych terenach. Nasze namioty wyposażone są w materace, schowki, lampy, a dachowe systemy automatycznego rozkładania powodują, że ich używanie jest wyjątkowo proste.

W swojej ofercie mamy również wiele przydatnych gadżetów niezbędnych podczas aktywnego podróżowania i biwakowania tj.: sprzęt turystyczny, przyczepy terenowe oraz wyposażenie samochodów terenowych. Specjalizujemy się również w sprzedaży grilli brazylijskich, do których używa się węgla drzewnego. Nasze grille budujemy wyłącznie z najlepszych materiałów takich jak szlachetna stal dzięki czemu służą naszym klientom długie lata, a żywność na nich przygotowywana nie traci swoich walorów smakowych, odżywczych i zdrowotnych.

Wszystkie produkty Ocean Cross są opracowane tak, aby zapewniały funkcjonalność i wytrzymałość nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dzięki nim można wyruszyć na wyprawę, wiedząc, że nawet niespodziewane sytuacje nie będą stanowiły dla ciebie problemu – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!