+48 519 589 350

Oswiadczenie

Odpowiedzialność za treść

Zawartości naszych stron internetowych zostały stworzone z wielką starannością. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność treści stron internetowych. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 pkt.1 TMG na własne treści na tych stronach internetowych zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako dostawca usług nie jesteśmy zobowiązani monitorować przekazywanych lub przechowywanych informacji w celu zbadania okoliczności wskazujących na bezprawną działalność. Obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji w ramach ogólnego prawa pozostaje nienaruszony. Jednak zobowiązanie jest możliwe tylko od momentu powstania konkretnego naruszania. Po otrzymaniu zgłoszenia takich naruszeń, natychmiast usuniemy zawartość.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi nie mamy kontroli. Dlatego nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za ich treść. Odpowiedni dostawca lub operator stron internetowych jest zawsze odpowiedzialny za zawartość tych stron. Powiązane strony internetowe podczas łączenia zostają sprawdzone na wypadek powstania ewentualnych naruszeń. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne. Stała kontrola stron internetowych jest nieuzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia. Na bazie zgłoszenia naruszenia zobowiązujemy się natychmiast usuwać takie linki.

Prawo autorskie

Treść i zawartosć tych stron internetowych stworzonych przez operatora podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Kopiowanie, przetwarzanie, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopiowania tych stron internetowych są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treść nie jest tworzona przez operatora strony internetowej, w takim wypadku bierze się pod uwagę autorskie prawa trzeciej osoby. W szczególności treści osób trzecich są jako takie oznaczone. Jeśli Państwo zauważą naruszenie praw autorskich, prosimy o zgłoszenie. Na zgłoszenie naruszenia, usuniemy zawartość natychmiast.

Polityka prywatności

Korzystanie z naszej strony internetowej jest zazwyczaj możliwe bez podawania danych osobowych. Na naszych stronach internetowych dane osobowe (np. imię i nazwisko, adres lub adres e-mail) umieszcza się w miarę możliwości na zasadzie dobrowolności. Te dane nie mogą być umieszczone bez Państwa wyraźnej zgody. Zwracamy uwagę, że transmisja danych w Internecie (np. komunikacji przez e-mail) może mieć luki w zabezpieczeniach. Pełna ochrona danych przed dostępem osób trzecich nie jest możliwa. Wykorzystanie opublikowanych danych kontaktowych przez osoby trzecie do wysyłania niechcianych reklam i materiałów informacyjnych jest wyraźnie wyłączone. Operator serwisu zastrzega sobie prawo do podjęcia kroków prawnych w przypadku niezamówionej reklamy, takiej jak spam-email.