IMG-LOGO

O nas

Firma Ocean Cross została stworzona przez pasjonata podróży i żeglarstwa . Z tych pasji prawie 40 lat temu zrodził się pomysł na sprzedaż namiotów dachowych, wtedy też powstał zalążek firmy: powstały pierwsze prototypy , pierwsze idee, pierwsze motto „Jetz geht’s oben drauf” ( „teraz wchodzimy na górę” ) i materiały reklamowe. Jednak los chciał inaczej i temat namiotów dachowych został odłożony na półkę, ale … powrócił ze zdwojoną siłą około 10 lat temu.

IMG

Na dzień dzisiejszy firma Ocean Cross jest czołowym sprzedawcą namiotów dachowych na rynku niemieckim, a w ostatnim czasie znajduje coraz liczniejszą rzeszę fanów na rynku środkowoeuropejskim przede wszystkim w Polsce. W swojej pracy korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń wciąż ulepszając produkty dostosowując je do pojawiających się na rynku nowinek technicznych i innowacji.

IMG

Słuchamy uważnie naszych klientów i poszerzamy naszą ofertę reagując na ich potrzeby i oczekiwania . Fizycznie uczestniczymy w powstawaniu naszych produktów , często sprawdzamy jakość osobiście na każdym etapie produkcji. Firma Ocean Cross to niemiecka solidność, bardzo dobra jakość i przystępna cena. Mamy jasna wizję na rozwój firmy : to szukanie kolejnych ciekawych produktów , które uczynią podróżowanie po bezdrożach jeszcze bardziej komfortowym i przystępnym.

IMG

Ocean Cross to nie tylko namioty dachowe w pełnej gamie, to również autorskie przedsionki samochodowe , to zadaszenia wyprawowe i coraz bardziej rozwijający się dział z akcesoriami kempingowymi . Bardzo dumni jesteśmy też z naszych modułowych aluminiowych bagażników wyprawowych zaprojektowanych do wielu modeli aut terenowych , busów i nie tylko. Ocean-Cross to rozwiązania dla każdego kto uwielbia Outdoor - dla tych , którzy chcą doświadczać z bliska cudów natury i nie boją się wyzwań. Chcielibyśmy zarazić tym bakcylem tysiące ludzi, bo nie ma nic piękniejszego niż obudzić się rankiem w pięknych okolicznościach przyrody, wysoko na dachu swojego auta i podziwiać nasz piękny świat z tej perspektywy. Bezcenne . I żaden hotel choćby najpiękniejszy nam tego nie zastąpi !

IMG
IMG-BLOG