IMG-LOGO

Namiot dachowy Atacama

Cena: 10900,00zł
KUP TERAZ!

Podobnie jak inne nasze namioty w twardej obudowie namiot dachowy Atacama można rozłożyć w kilkanaście sekund. Górna i dolna obudowa w całości wykonana jest z wysokiej jakości aluminium - jest mocna , stabilna, a jednocześnie stosunkowo lekka. Namiot jest otwierany i zamykany za pomocą siłowników gazowych - trudno o szybszy i wygodniejszy sposób otwierania namiotu dachowego.

Wejście do namiotu jest zadaszone, dwa okienka znajdują się na przeciwległej ścianie do wejścia oraz po jednym okienku z obu boków. Wszystkie otwory wejściowe/okienne są zabezpieczone moskitierami, a także całkowicie zamykane za pomocą zamków błyskawicznych. Tkanina namiotu wykonana jest z wodoodpornej mieszanki bawełny i poliestru 420D typu ripstop . Przód i boki są chronione przed deszczem lub nadmiernym słońcem dzięki dużemu daszkowi z 6 masztami. Oznacza to, że okna i wejścia mogą pozostać otwarte nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Atacama to prawdziwy namiot wyprawowy przystosowany do jazdy terenowej i chłodniejszych warunków atmosferycznych , podłoga namiotu jest podwójnie izolowana. Do namiotu wchodzimy używając drabinki teleskopowej o całkowitej długości 240 cm.

Materac wykonany z gęstej pianki o grubości 5 cm, pokrowiec można zdjąć i wyprać.

Konstrukcja namiotu pozwala nam na pozostawienie w środku na czas jazdy poduszek i śpiworów, a to oznacza że po rozłożeniu namiotu masz gotową sypialnię na dachu swojego samochodu.

Ogromna zaletą namiotu dachowego Atacama jest jego aluminiowa obudowa: mocna , płaska- zaledwie 20 cm , elegancka . Na dachu namiotu znajdują się 2 ceowniki , możesz zamontować na nich dodatkowy bagaż lub np. na stałe zamontować panel solarny.

Wymiary:
Zamknięty : 215 x 140 wysokość 20 cm
Otwarty : wysokość wewnętrzna 100 cm , materac: 205 x 130 x 5 cm
Waga 66 kg (bez drabiny, drabina 6,3 kg)

Przedsionek z podłogą - 830,00 zł. (wymiar górnej krawędzi: 190 x 130 cm, wym. podłogi: 230 x 210cm)
Namiot wewnętrzny - 590,00 zł
Mata wentylująca pod materac - 390,00 zł
dodatkowy materac 5cm -
Przedłużenie drabinki - 160 zł
 
IMG-BLOG

Lightweight Jacket

$58.79

Nulla eget sem vitae eros pharetra viverra. Nam vitae luctus ligula. Mauris consequat ornare feugiat.

Size
Color