IMG-LOGO

MARKIZA FOXWING 270

Cena: 1690,00zł
KUP TERAZ!

Markizę Foxwing 270 mocuje się od strony kierowcy. Po otwarciu jej powierzchnia kończy się z tyłu samochodu, rozkłada się na 270 stopni. Markiza opirera się na 4 aluminiowych rurkach , które zabezpieczamy i napinamy za pomocą odciągów i śledzi. W przypadku dużych opadów deszczu można dodatkowo naciągnąc samą markizę, w materiale znajdują sie oczka do odciągów. Napięty materiał w środku powoduje, że woda nie zostaje na markizie tylko swobodnie spływa. Materiał - wodoodporny ,600D , nylon powlekany PU Szerokość po stronie kierowcy wynosi 2,5 metra. Bardzo ważną cechą naszych markiz są wytrzymałe aluminiowe okucia (nie z tworzywa sztucznego). Markiza może być przymocowana do bagażnika dachowego, belek poprzecznych Ocean Cross lub bezpośrednio do samochodu. Mocowania są w zestawie. Przy monatżu prosze zwrócić uwage, aby koniec markizy był na równo z tylną częścią samochodu tak by markiza mogła się swobodnie otworzyć.

Wymiary:
rozłożony - 240cm x 140cm x wyskość 131cm + przedsionek
złożony - 120cm x 140cm x wyskość 30cm
waga: 56 kg
Materiał ścian : najwyższej jakości impregnowana bawełna o gramaturze 260g/metr wzmocniona siatką połączoną z poliestrem tzw. ripstop - zapewnia to wodoszczelność oraz doskonałe oddychanie. Szwy ścian klejone co zapobiega przeciekaniu dostawaniu się wilgoci przez dziurki pozostawione przez maszynę do szycia na szwach .
Tropik : wykonany z wodoszczelnego poliestru 420D. Stelaż na który zamontowany jest tropik gwarantuje przepływ powietrza pomiędzy tropikiem a dachem namiotu.
Materac : 6 cm wykonany z pianki , obszyty tkaniną w kolorze zielonym.
Pokrowiec : gruby , 100% wodoszczelny, wykonany z PVC 1000D . Pokrowiec posiada spiralny drobny zamek , łatwo się otwiera i zamyka , jest odporny na zanieczyszczenia jak kurz i piasek . Pokrowiec jest gruby i solidny , chroni namiot przed rozdarciem np. przez grube konary drzew .
Drabinka : aluminiowa, rozsuwana, długość 205 cm, możliwość dokupienia przedłużki 45 cm
Kolor: brązowy Safari
Gwarancja: 2 lata

Przedsionek z podłogą - 830,00 zł. (wymiar górnej krawędzi: 190 x 130 cm, wym. podłogi: 230 x 210cm)
Namiot wewnętrzny - 590,00 zł
Mata wentylująca pod materac - 390,00 zł
dodatkowy materac 5cm -
Przedłużenie drabinki - 160 zł
 
IMG-BLOG