IMG-LOGO

NAMIOT DACHOWY OUTBACK 130

Cena: 7790,00zł
KUP TERAZ!

Często się przemieszczasz, cenisz sobie wygodę i maksymalnie krótki czas pozyskania miejsca do spania? Namiot dachowy outback145 stworzony jest z myślą o Tobie! Za pomocą łatwego w obsłudze systemu korbowego w zaledwie minutę na dachu auta rozłożysz swoją własną przytulną sypialnię.
System nożycowy (mechanizm śrubowy) jaki jest zamontowany w naszych namiotach, powoduje , że namiot po otwarciu jest odporny na silny wiatr.
W środku namiotu dachowego outback145 podczas jazdy oprócz materaca, który jest na wyposażeniu zmieszczą się śpiwory lub pościel, poduszki, latarki, książki, drobna odzież.
W namiocie znajdują się też 2 wieszaki, kieszenie na drobne przedmioty oraz lampka.
Namiot dachowy outback145 można zamontować zarówno na samochód osobowy jak i terenowy, a podróżując z tym namiotem poczujesz co to niezależność i wygoda.
Namiot posiada aluminiowe szyny montażowe oraz komplet mocowań do bagażnika dachowego lub belek poprzecznych.
W namiocie dachowym outback145 będziesz miał przytulnie i sucho dzięki obudowie z włókna szklanego, która ochroni Cię przed deszczem, kurzem i prażącym słońcem.
Nad wejściami znajdują się zadaszenia, a wszystkie okna i wejścia namiotu dachowego outback145 wyposażone sa w moskitiery.
Istotnym też jest, że pokrywa namiotu ma aerodynamiczny kształt przez co podróż z nim jest komfortowa, bezpieczna i ekonomiczna.
Namiot outback145 przeznaczony jest dla 2 osób .

Wymiary :
otwarty 125x215 wysokość 90cm,
zamknięty wysokość ok 30 cm.
,
waga 70 kg
materac 117cm x190cm Obudowa – wykonana z GFK czyli z włókna szklanego ręcznie nakładanego warstwami przez co jest wyjątkowo solidna, trwała i odporna na warunki pogodowe .
Góra namiotu jest izolowana, co zapobiega kondensacji pary wodnej
Materiał – poliester 600D wodoszczelny , zapewnia ochronę przed słońcem odporny na warunki atmosferyczne.
Tkanina dodatkowo pokryta jest srebrem, które poprzez swoje świetne właściwości przewodzenia przyspiesza proces odparowania wilgoci z namiotu , ma również działanie antybakteryjne i dezynfekujące.

Materac – 7 cm pianka , obszyty tkaniną
Drabinka – aluminiowa teleskopowa
Szwy ścian klejone .

Maksymalne obciążenie 250 kg
Gwarancja 2 lata

Przedsionek duży - 1230,00 zł.
Przedsionek mały -
Mata wentylująca pod materac -
 
IMG-BLOG

Lightweight Jacket

$58.79

Nulla eget sem vitae eros pharetra viverra. Nam vitae luctus ligula. Mauris consequat ornare feugiat.

Size
Color